Oprawka do gwintowania OGK | Uchwyt MAS-BT40 na wkładki szybkowymienne | gwint M6 - M20 - FANAR (R-OGK-BT40/FZ31)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Oprawka do gwintowania OGK z kompensacją osiową przeznaczona do narzędzi z chwytem walcowym i czopem kwadratowym, przede wszystkim do gwintowników maszynowych.
- Do głowicy gwintującej OGK-FZ31 M6-M20 stosujemy wkładki szybkowymienne FZ / FZS z trzpieniem ø31 zwane również zabierakami.
- Stosowane podczas pracy na wiertarkach, tokarkach, frezarkach, obrabiarkach ze sterowaniem numerycznym.
- Zabierak oraz gwintownik nie wchodzi w skład zestawu.
Specyfikacja techniczna:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| oznaczenie | R-OGK-BT40/FZ31 |
| Chwyt | MAS-403 BT.40 |
| Zabierak | FZ31 |
| D | 31 mm |
| A | 55 mm |
| H | 94,5 mm |
| Zakres gwintowania | M6 - M20 |
| (-) | 15 mm |
| (+) | 15 mm |
Katalog produktów firmy FANAR.









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.