Oprawka do gwintowania OGK DIN-69871 A | chwyt ISO50 | gwint m2-m12 - FANAR (R-OGK-ISO50/FZ19)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Właściwości i zastosowanie:
- Oprawka do gwintowania OGK z kompensacją osiową przeznaczona do narzędzi z chwytem walcowym i znajduje zastosowanie głównie w przypadku gwintowników maszynowych oraz wygniataków.
- Do głowicy gwintującej stosujemy wkładki szybkowymienne FZ / FZS z trzpieniem ø19 zwane również zabierakami (nie wchodzą w skład zestawu).
- Oprawka jest powszechnie stosowana podczas pracy na wiertarkach, tokarkach, frezarkach oraz obrabiarkach ze sterowaniem numerycznym.
Dane techniczne:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Chwyt | ISO50 |
| Zabierak | FZ19 |
| D | 19 mm |
| A | 38 mm |
| H | 62 mm |
| M | M2-M12 |
| (-) | 9 mm |
| (+) | 9 mm |
| Oznaczenie | R-OGK-ISO50/FZ19 |
Katalog produktów firmy FANAR.









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.