Oprawka do gwintowania OGK DIN-69871 A | chwyt ISO40 | gwint m6-m20 - FANAR (R-OGK-ISO40/FZ31)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Właściwości i zastosowanie:
- Oprawka do gwintowania OGK z kompensacją osiową przeznaczona do narzędzi z chwytem walcowym i znajduje zastosowanie głównie w przypadku gwintowników maszynowych oraz wygniataków.
- Do głowicy gwintującej stosujemy wkładki szybkowymienne FZ / FZS z trzpieniem ø19 zwane również zabierakami (nie wchodzą w skład zestawu).
- Oprawka jest powszechnie stosowana podczas pracy na wiertarkach, tokarkach, frezarkach oraz obrabiarkach ze sterowaniem numerycznym.
Dane techniczne:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Chwyt | ISO40 |
| Zabierak | FZ31 |
| D | 31 mm |
| A | 55 mm |
| H | 100 mm |
| M | M6-M20 |
| (-) | 15 mm |
| (+) | 15 mm |
| Oznaczenie | R-OGK-ISO40/FZ31 |
Katalog produktów firmy FANAR.









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.