Oprawka VDI 40 poprzeczna prawa, krótka B1 - VDI 40 - 25 - 44 mm - B1.30.20.40 - FATPOL (Typ 1114P)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Właściwości i zastosowanie:
- Oprawka do narzędzi z chwytem prostokątnym o wysokości trzonka 25 mm mm np. noży składanych 2525.
- Wewnętrzne lub zewnętrzne doprowadzenie chłodziwa.
- Narzędzie z chwytem VDI (DIN69880).
Dane techniczne:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica cylindra VDI (d) | 40 mm |
| Wysokość mocowania noża (h1) | 25 mm |
| Długość (L) | 44 mm |
| Długość (L2) | 22 mm |
| Szerokość (b) | 85 mm |
| Wcięcie (b1) | 12,5 mm |
| Szerokość (b2) | 42,5 mm |
| Wysokość mocowania noża (h2) | 34 mm |
| Wysokość (h3) | 32,5 mm |
| Wysokość (h4) | 48 mm |
Informacje techniczne: chwyt VDI (DIN69880).
Dane techniczne
| Średnica narzędzia | 20 mm |
| Długość | krótki |
| Chwyt narzędzia | 25 mm |
| Chwyt wrzeciona | VDI40 |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.