Nóż tokarski składany | SVACR-1616-K11 - zewnętrzny | PAFANA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Nóż tokarski SVACR-1616-K11 przeznaczony do toczenia zewnętrznego.
- Stosowany przy obróbce wykańczającej.
- System mocowania płytek: S, czyli wkładanie płytki skrawającej bezpośrednio do gniazda i mocowanie jej za pomocą małej śruby.
- Typ mocowanej płytki: VC..1103..
- Kąt przystawienia oprawki: 90°
- Zastosowane akcesoria:
- śruba mocująca S-2506S,
- klucz T7.
Operacje:

Specyfikacja techniczna:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Oznaczenie | SVACR-1616-K11 |
| a | 16 mm |
| b | 16 mm |
| L | 125 mm |
| F | 16 mm |
| E | 22 mm |
| λs |
0° |
| γo | 0° |
| płytka | VC..1103.. |
Noże do toczenia zewnętrznego PAFANA - Informacje techniczne.
Dane techniczne
| System mocowania płytki | S |
| Operacje tokarskie | toczenie zewnętrzne |
| Rozmiar trzpienia | 16x16 mm |
| Kierunek | prawy |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.