Nóż tokarski składany | PSBNR-4040-25 - zewnętrzny | PAFANA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Nóż tokarski PSBNR-4040-25 przeznaczony do toczenia zewnętrznego.
- System mocowania płytek: P.
- Typ mocowanej płytki: SN..25..
- Kąt przystawienia oprawki: 75°.
Operacje:

Akcesoria i części zamienne:
- płytka podporowa 111.26-629,
- kołek 110.26-650.1,
- klin 110.26-645,
- śruba 110.26-655,
- klucz 5SMS,
- wybijak 117.26-687.
Specyfikacja techniczna:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Oznaczenie | PSBNR-4040-25 |
| H | 40 mm |
| B | 40 mm |
| L | 170 mm |
| F | 34 mm |
| E | 40 mm |
| λs | -6° |
| γo | -6° |
| płytka |
SN..25.. |
Noże do toczenia zewnętrznego PAFANA - Informacje techniczne.










Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.