Nóż tokarski składany | MTJNL-2020-K16 - zewnętrzny | PAFANA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Nóż tokarski MTJNL-2020-K16 przeznaczony do toczenia zewnętrznego
- System mocowania płytek: M
- Typ mocowanej płytki: TN..1604..
- Kąt przystawienia oprawki: 93°.
Akcesoria i części zamienne:
- płytka podporowa MTN-16,
- kołek mocujący MP-09,
- docisk MC-06,
- śruba docisku MS-06,
- klucz 3/32"; 5/64" SMS.
Operacje:

Specyfikacja techniczna:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Oznaczenie | MTJNL-2020-K16 |
| H | 20 mm |
| B | 20 mm |
| L | 125 mm |
| F | 25 mm |
| E | - |
| płytka | TN..1604.. |
Noże do toczenia wewnętrznego PAFANA - Informacje techniczne.









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.