Nóż tokarski składany | DVJNR-2020-K16 - zewnętrzny | PAFANA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Nóż tokarski DVJNR-2020-K16 przeznaczony do toczenia zewnętrznego.
- System mocowania płytek: M.
- Typ mocowanej płytki: VN..1604..
- Kąt przystawienia oprawki: 93°.
Akcesoria i części zamienne:
- płytka podporowa DVN-16,
- śruba mocująca 174.10-650
- docisk: DC-4 -V16,
- śruba docisku DS-4,
- klucz: 2 SMS.
- sprężyna DP-4
Operacje:

Specyfikacja techniczna:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Oznaczenie | DVJNR-2020-M16 |
| H | 20 mm |
| B | 20 mm |
| L | 125 mm |
| F | 25 mm |
| E | 43 mm |
| płytka | VN.. 1604.. |
Noże do toczenia zewnętrznego PAFANA - Informacje techniczne.









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.