Nóż tokarski składany | DTGNR-3225-P16 - zewnętrzny | PAFANA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Nóż tokarski DTGNR-3225-P16 przeznaczony do toczenia zewnętrznego.
- System mocowania płytek: D.
- Typ mocowanej płytki: TN..1604..
- Kąt przystawienia oprawki: 90°.
Operacje:

Akcesoria i części zamienne:
- płytka podporowa 175.10-621,
- śruba mocująca płytkę podporową 174.10-650,
- docisk DC-4,
- śruba docisku DS-4,
- sprężyna DP-4,
- klucz 2 SMS.
Specyfikacja techniczna:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Oznaczenie | DTGNR-3225-P16 |
| H | 32 mm |
| B | 25 mm |
| L | 170 mm |
| F | 32 mm |
| E | 26 mm |
| płytka | TN..1604.. |
Noże do toczenia zewnętrznego PAFANA - Informacje techniczne.









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.