Nóż tokarski składany | DCLNR-2020-K12 - zewnętrzny | PAFANA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Nóż tokarski DCLNR-2020-K12 przeznaczony do toczenia zewnętrznego.
- System mocowania płytek: D.
- Typ mocowanej płytki: CN..1204..
- Kąt przystawienia oprawki: 95°.
Akcesoria i części zamienne:
- płytka podporowa 123.26-622,
- śruba mocująca płytkę podporową DSS-5,
- docisk DC-5,
- śruba docisku DS-5,
- sprężyna DP-5,
- klucz 3 SMS.
Operacje:

Specyfikacja techniczna:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Oznaczenie | DCLNR-2020-K12 |
| H | 20 mm |
| B | 20 mm |
| L | 125 mm |
| F | 25 mm |
| E | 32 mm |
| płytka | CN.. 1204.. |
Noże do toczenia zewnętrznego PAFANA - Informacje techniczne.









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.