Nóż tokarski składany | A32S-SWLCR-08 - wewnętrzny | PAFANA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Nóż tokarski A32S-SWLCR08 przeznaczony do toczenia wewnętrznego.
- Wyposażony w system doprowadzania chłodziwa wraz z korkiem uszczelniającym.
- System mocowania płytek: S
- Typ mocowanej płytki: WC..0804..
- Kąt przystawienia oprawki: 95°
Operacje:

Części zamienne:
- śruba mocująca M5 x 13 oraz B-18,
- klucz T20.
Specyfikacja techniczna:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Oznaczenie | A32S-SWLCR08 |
| Dmin | 40 mm |
| d g7 | 32 mm |
| L | 250 mm |
| F | 22 mm |
| E | 25 mm |
| H | 43 mm |
| λs | -4° |
| γo | 0° |
| Płytka |
WC..0804.. |
Noże do toczenia wewnętrznego PAFANA - Informacje techniczne.









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.