Nóż tokarski składany | A32S-SVUCR-16 - wewnętrzny | PAFANA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Nóż tokarski A32S-SVUCR16 przeznaczony do toczenia wewnętrznego.
- System mocowania płytek: S.
- Wyposażone w system doprowadzania chłodziwa z korkiem uszczelniającym.
- Typ mocowanej płytki: VC..1604..
- Kąt przystawienia oprawki: 93°.
Akcesoria i części zamienne:
- płytka podporowa PSVB16,
- śruba płytki podporowej SA-3550,
- śruba mocująca S-3512,
- klucze T15 i 3,5SMS.
Operacje:

Specyfikacja techniczna:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Oznaczenie | A32S-SVUCR-16 |
| Dmin | 40 mm |
| d g7 | 32 mm |
| L | 250 mm |
| F | 22 mm |
| E | 27 mm |
| λs | -6° |
| γo | 0° |
| Płytka |
VC..1604.. |
Noże do toczenia wewnętrznego PAFANA - Informacje techniczne.
Dostępności są informacyjne na podstawie danych z firmy PAFANA i mogą różnić się od rzeczywistego stanu. Przed zakupem prosimy o kontakt w celu potwierdzenia aktualnego stanu magazynowego.









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.