Nóż tokarski składany | A32S-SVUBR-16 - wewnętrzny | PAFANA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Nóż tokarski A32S-SVUBR16 przeznaczony do toczenia wewnętrznego.
- Wyposażony w system doprowadzania chłodziwa z korkiem uszczelniającym.
- System mocowania płytek: S.
- Typ mocowanej płytki: VB..1604..
- Kąt przystawienia oprawki: 93°
Akcesoria i części zamienne:
- śruba mocująca S-3509,
- klucz T15.
Operacje:

Specyfikacja techniczna:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Oznaczenie | A32S-SVUBR16 |
| Dmin | 40 mm |
| d g7 | 32 mm |
| L | 250 mm |
| F | 22 mm |
| E | 11 mm |
| H | 46 mm |
| λs | -6° |
| γo | 0° |
| Płytka |
VB..1604.. |
Noże do toczenia wewnętrznego PAFANA - Informacje techniczne.









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.