Nóż tokarski składany | A20Q-STFCR-11 - wewnętrzny | PAFANA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Nóż tokarski A20Q-STFCR11 przeznaczony do toczenia wewnętrznego.
- Wyposażony w system doprowadzenia chłodziwa do strefy obróbki.
- System mocowania płytek: S.
- Typ mocowanej płytki: TC..1102..
- Kąt przystawienia oprawki: 90°.
Akcesoria i części zamienne:
- śruba mocująca S-2506S,
- klucz T 7.
Operacje:

Dane techniczne:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Oznaczenie | A20Q-STFCR11 |
| Dmin | 25 mm |
| d g7 | 20 mm |
| L | 180 mm |
| F | 13 mm |
| E | 25 mm |
| H | - |
| λs | -10° |
| γo | 0° |
| płytka | TC..1102.. |
Noże do toczenia wewnętrznego PAFANA - Informacje techniczne.









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.