Nóż tokarski składany | A20Q-SDQCR-11- wewnętrzny | PAFANA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Nóż tokarski A20Q-SDQCR11 przeznaczony do toczenia wewnętrznego.
- System mocowania płytek: S.
- Wytaczak zawiera system doprowadzania chłodziwa do obszaru roboczego.
- Typ mocowanej płytki: DC..11T3..
- Kąt przystawienia oprawki: 107°30'
Akcesoria i części zamienne:
- śruba mocująca S-4008S,
- klucz T15.
Operacje:

Specyfikacja techniczna:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Oznaczenie | A20Q-SDQCR-11 |
| Dmin | 25 mm |
| d(g7) | 20 mm |
| L | 180 mm |
| F | 13 mm |
| E | 11 mm |
| H | 30 mm |
| λs | -6° |
| γo | 0° |
| Płytka |
DC..11T3.. |
Noże do toczenia wewnętrznego PAFANA - Informacje techniczne.









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.