Nóż tokarski składany | A16M-SVUCL-11- wewnętrzny | PAFANA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Nóż tokarski A16M-SVUCL11 przeznaczony do toczenia wewnętrznego.
- System mocowania płytek: S.
- Typ mocowanej płytki: VC..1103..
- Kąt przystawienia oprawki: 93°.
Akcesoria i części zamienne:
- śruba mocująca S-2506S,
- klucz T7.
Operacje:

Specyfikacja techniczna:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Oznaczenie | A16M-SVUCL11 |
| Dmin | 20 mm |
| d g7 | 16 mm |
| L | 150 mm |
| F | 11 mm |
| E | 22 mm |
| λs | -6° |
| γo | 0° |
| Płytka |
VC..1103.. |
Noże do toczenia wewnętrznego PAFANA - Informacje techniczne.
Dostępności są informacyjne na podstawie danych z firmy PAFANA i mogą różnić się od rzeczywistego stanu. Przed zakupem prosimy o kontakt w celu potwierdzenia aktualnego stanu magazynowego.









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.