Nóż tokarski składany | A16M-SDQCL-07- wewnętrzny | PAFANA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Nóż tokarski A16M-SDQCL07 przeznaczony do toczenia wewnętrznego.
- System mocowania płytek: S.
- Wytaczak zawiera system doprowadzania chłodziwa wyposażony w korek uszczelniający.
- Typ mocowanej płytki: DC..0702..
- Kąt przystawienia oprawki: 107°30'
Akcesoria i części zamienne:
- śruba mocująca S-2506S,
- klucz T7.
Operacje:

Specyfikacja techniczna:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Oznaczenie | A16M-SDQCL07 |
| Dmin | 20 mm |
| d(g7) | 16 mm |
| L | 150 mm |
| F | 11 mm |
| E | 29 mm |
| H | - |
| λs | -10° |
| γo | 0° |
| Płytka |
DC..0702.. |
Noże do toczenia wewnętrznego PAFANA - Informacje techniczne.









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.