Nóż tokarski składany | A12K-SDUCR-07 - wewnętrzny | PAFANA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Nóż tokarski A12K-SDUCR07 przeznaczony do toczenia wewnętrznego.
- System mocowania płytek: S.
- Wytaczak z systemem doprowadzania chłodziwa do strefy obróbki.
- Typ mocowanej płytki: DC..0702..
- Kąt przystawienia oprawki: 93°.
Akcesoria i części zamienne:
- śruba mocująca S-2506S,
- klucz T7.
Operacje:

Specyfikacja techniczna:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Oznaczenie | A12K-SDUCR07 |
| Dmin | 16 mm |
| d | 12 mm |
| L | 125 mm |
| F | 9 mm |
| H | 22 mm |
| λs | -8° |
| γo | 0° |
| Płytka |
DC..0702.. |
Noże do toczenia wewnętrznego PAFANA - Informacje techniczne.









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.