Nóż tokarski składany | A08F-SCFCR-06 - PAFANA | wewnętrzny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Nóż tokarski A08F-SCFCR-06 przeznaczony do toczenia zewnętrznego.
- System mocowania płytek: S.
- Typ mocowanej płytki: CC..0602..
- Kąt przystawienia oprawki: 90°.
Akcesoria i części zamienne:
- śruba mocująca S-2504S,
- klucz T7 .
Operacje:

Specyfikacja techniczna:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Oznaczenie | A08F-SCFCR-06 |
| Dmin | 10 mm |
| d g7 | 8 mm |
| L | 80 mm |
| F | 5 mm |
| E | 8 mm |
| H | 16 mm |
| λs | -15° |
| γo |
0° |
| Płytka |
Noże do toczenia wewnętrznego PAFANA - Informacje techniczne.
Dostępności są informacyjne na podstawie danych z firmy PAFANA i mogą różnić się od rzeczywistego stanu. Przed zakupem prosimy o kontakt w celu potwierdzenia aktualnego stanu magazynowego.
Dane techniczne
| System mocowania płytki | S |
| Operacje tokarskie | toczenie wewnętrzne |
| Rozmiar trzpienia | ∅8 mm |
| Kierunek | prawy |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.