Nawiertak zwykły DIN333-EL / NWRc | HSS - 2,5 mm - FENES 0641-271-200-090
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis

Właściwości i zastosowanie:
- Narzędzie wykonano ze stali szybkotnącej standardowej (HSS).
- Wykonany wg normy DIN333-EL
Obrabiane materiały:

- stale niestopowe,
- stale niestopowe i stopowe,
- stale stopowe,
- stale nierdzewne i kwasoodporne,
- stale nierdzewne i kwasoodporne z podwyższoną zawartością chromu i niklu
- żeliwo szare,
- żeliwo sferoidalne, żeliwo ciągliwe,
- aluminium, miedź,
- stopy aluminium, stopy miedzi.
Dane techniczne:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| D | 2,5 mm |
| d | 6,3 mm |
| L | 125 mm |
| Kod produktu | 0641-271-200-090 |
Nawiertaki FENES - Parametry skrawania i legenda
Dane techniczne
| Powłoka | brak |
| Materiał wykonania | HSS |
| Średnica robocza | 2,5 mm |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.