Nawiertak zwykły | DIN333-A / NWRc | HSSCo - 3,15 mm - WEMAX
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Właściwości i zastosowanie:
- Nawiertak przeznaczony jest do wykonywania nakiełków (nawierceń wstępnych).
- Powstałe nawiercenia naprowadzają wiertło, dzięki czemu redukowane są jego ślizgania podczas początkowej fazy wiercenia.
- Narzędzie wykonano ze stali szybkotnącej kobaltowej (HSSCo).
- Wykonany wg normy DIN333-A.
- Obróbka dodatkowa: szlifowane - białe.
Dane techniczne:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| D | 3,15 mm |
| d | 8 mm |
| L | 50 mm |
| Kod produktu | 333RAHSSCO50315 |
Dane techniczne
| Powłoka | brak |
| Materiał wykonania | HSSCo |
| Średnica robocza | 3,15 mm |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.