Nawiertak zwykły 1,25 x 3,15 mm do nakiełków | HSS | DIN333-A / NWRc - 43010012
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Właściwości i zastosowanie:
- Nawiertak przeznaczony jest do wykonywania nakiełków (nawierceń wstępnych).
- Powstałe nawiercenia naprowadzają wiertło, dzięki czemu redukowane są jego ślizgania podczas początkowej fazy wiercenia.
- Nawiertak zwykły DIN 333-A o średnicy 1,25 mm został wykonany ze stali szybkotnącej HSS.
- Narzędzie wykonano według normy DIN 333-A (NWRc).
- Na części roboczej nawiertak posiada dwa ostrza skrawające, których kąt natarcia wynosi 118° .
- W dalszej części narzędzia znajdują się 2 rowki wiórowe o kącie zagłębienia 60° umożliwiające odprowadzanie wiórów podczas obróbki.
Dane techniczne:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| D | 1,25 mm |
| d | 3,15 mm |
| L | 32 mm |
| Kod produktu | 43010012 |
Dane techniczne
| Powłoka | brak |
| Materiał wykonania | HSS |
| Średnica robocza | 1,25 mm |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.