Nakrętka teowa RLV - M12/18MM - DARMET
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Nakrętka teowa RLV wykonana wg DIN 508.
- Zastosowanie w stołach obróbczych z rowkami T-owymi.
- Do nakrętek należy przykręcić śrubę, na którą nakłada się kolejny element mocujący.
- Materiał: 1.1191, twardość 30-32 HRC.
- Klasa: 10.9.
Specyfikacja techniczna:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| d | M20 |
| a | 23,7 mm |
| e | 40 mm |
| h | 32 mm |
| k | 16 mm |
Dane techniczne
| Szerokość rowka [mm] | 18 |
| Gwint | M12 |
| Typ nakrętki | teowe (RLV) |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.