Nakrętka kołnierzowa RLY M8 - DARMET
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wartości i zastosowanie:
- Nakrętka kołnierzowa RLY wykonana wg DIN 6331.
- Materiał: 1.1191, twardość: 30-32 HRC.
- Klasa: 10.9.
Dane techniczne:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| d | M8 |
| d1 | 18 mm |
| k | 3,5 mm |
| m | 12 mm |
| e | 15 mm |
| S | 13 mm |
Dane techniczne
| Gwint | M8 |
| Typ nakrętki | kołnierzowe (RLY) |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.