Mikrometr zewnętrzny analogowy MMA | Zakres pomiarowy 0 - 25 mm - LIMIT (272370107)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Mikrometr zewnętrzny szwedzkiej firmy Limit z odkuwanym kabłąkiem i matowo chromowaną podziałką
- Zakres pomiaru: 0 - 25 mm.
- Hartowane wrzeciono o średnicy 6,5 mm.
- Długa żywotność powierzchni pomiarowych dzięki wykonaniu z węglików spiekanych.
- Ze sprzęgłem ciernym i dźwigienką ustalającą.
- W zestawie klucz do kalibracji oraz instrukcja obsługi w języku polskim.
- Do wygodnego pomiaru zalecane są specjalne uchwyty do mikrometrów.
- Tabela tolerancji dla mikrometrów wg. DIN 863.
- Sprzedawany w plastikowym etui.
Specyfikacja techniczna:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zakres pomiarowy | 0 - 25 mm |
| Odczyt | 0,01 mm |
| Dokładność pomiaru | ±0,004 mm |
| Średnica wrzeciona | 6,5 mm |
Kalibracja mikrometru
Dane techniczne
| Chwyt | 12 mm |
| Podziałka | 0,01 mm |
| Typ | zewnętrzny |
| Odczyt | noniuszowy |
| Poziom ochrony | brak danych |
| Zakres pomiaru | 0 - 25 mm |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.