Mikrometr wewnętrzny analogowy MIA | Zakres pomiarowy 215 - 50 mm - LIMIT (272440207)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Mikrometr szwedzkiej firmy Limit do pomiarów wewnętrznych w zakresie od 25 do 50 mm.
- Podziałka chromowana na mat.
- Hartowane i precyzyjnie docierane powierzchnie pomiarowe.
- Ze sprzęgłem ciernym i śrubą ustalającą.
- W zestawie klucz i pierścień kalibracyjny.
- Tabela tolerancji dla mikrometrów wg. DIN 863
Specyfikacja techniczna:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zakres pomiarowy | 25 - 50 mm |
| Dokładność odczytu | 0,01 mm |
| Dokładność pomiaru | 0,006 ±mm |
Dane techniczne
| Chwyt | 12 mm |
| Skala | 0 - 100 |
| Podziałka | 0,01 mm |
| Typ | wewnętrzny |
| Odczyt | noniuszowy |
| Poziom ochrony | brak danych |
| Zakres pomiaru | 25 - 50 mm |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.