Mikrometr wewnętrzny MIA 50-75 mm - LIMIT 272440306
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Mikrometr do pomiarów wewnętrznych w zakresie od 50 do 75 mm.
- Sprzęgło cierne zapadkowe zapewnia stałą wartość siły pomiarowej.
- Podziałka na tulei i bębnie chromowana na mat.
- Mikromierz wykonany według normy DIN 863.
- Wałeczki pomiarowe wykonane z węglików spiekanych.
Specyfikacja techniczna:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zakres pomiarowy | 50 - 75 mm |
| Odczyt | 0,01 mm |
| Dokładność pomiaru | 0,007 mm |
| Kod produktu | 272440306 |
Dostępności są informacyjne na podstawie danych z firmy LIMIT i mogą różnić się od rzeczywistego stanu. Przed zakupem prosimy o kontakt w celu potwierdzenia aktualnego stanu magazynowego.
Dane techniczne
| Chwyt | 12 mm |
| Podziałka | 0,01 mm |
| Typ | wewnętrzny |
| Odczyt | noniuszowy |
| Poziom ochrony | brak danych |
| Zakres pomiaru | 50 - 75 mm |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.