Mikrometr elektroniczny zewnętrzny 50-75 mm MDA | Szczelność IP65 | Odczyt 0,001 mm - LIMIT (272450305)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Charakterystyka:
- Mikrometr elektroniczny do wykonywania pomiarów zewnętrznych w zakresie od 50 do 75 mm.
- Stopień ochrony IP 65 gwarantuje pyłoszczelność i wodoodporność.
- Ułatwiony odczyt pomiaru dzięki cyfrom o wysokość 7,5 mm na wyświetlaczu LCD.
- Wykonany według normy DIN 863.
- Mikrometr cyfrowy Limit 272450305 służy do pomiaru względnego i bezwzględnego.
- Przełącznik jednostek pomiarowych mm/cal.
- Sprzęgło cierne zapadkowe zapewnia stałą wartość siły pomiarowej.
- Powierzchnie pomiarowe wykonane z węglików spiekanych.
- W zestawie:
- instrukcja obsługi,
- bateria LR44,
- trzpień kontrolny,
- klucz do kalibracji.
Specyfikacja techniczna:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zakres pomiarowy | 75 - 100 mm / 3 - 4" |
| Odczyt | 0,001 mm |
| Dokładność pomiaru | ± 0,005 mm |
| Zasilanie | bateria 1,5V (LR44) |
| Siła pomiarowa | 5 - 10 N |
| Kod produktu | LIM_272450305 |
Dane techniczne
| Chwyt | 12 mm |
| Podziałka | 0,001 mm |
| Typ | zewnętrzny |
| Odczyt | elektroniczny |
| Zakres pomiaru | 50 - 75 mm |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.