Mikrometr do gwintów zewnętrznych MTA | Zakres 75 - 100 mm - LIMIT (272480401)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Mikrometr do pomiarów gwintów zewnętrznych z odkuwanym kabłąkiem i podziałką chromowaną na mat.
- Hartowane wrzeciono z wymiennymi końcówkami pomiarowymi do różnych skoków gwintów.
- Końcówki pomiarowe nie wchodzą w skład zestawu.
- Tuleja ze sprzęgłem ciernym, dźwigienka ustalająca.
- Odczyt analogowy - podziałka noniuszowa.
- Tabela tolerancji dla mikrometrów wg. DIN 863
Specyfikacja:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zakres pomiarowy | 75 - 100 mm |
| Odczyt | 0,01 mm |
| Dokładność | 0,005 ±mm |
Budowa mikrometru

Kalibracja mikrometru:
Dane techniczne
| Chwyt | 12 mm |
| Podziałka | 0,01 mm |
| Typ | zewnętrzny |
| Odczyt | noniuszowy |
| Poziom ochrony | brak danych |
| Zakres pomiaru | 75 - 100 mm |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.