Mikrometr cyfrowy MDA | Zakres 75-100 mm - LIMIT (272450404 )
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Mikrometr cyfrowy MDA wykonany według normy DIN 863.
- Powierzchnie pomiarowe z węglików spiekanych.
- Kabłąk odkuwany, podziałka chromowana na mat.
- Klasa IP65 (pyłoodporność i wodoodporność).
- Włącznik i przyciski do innych funkcji umieszczone przy wyświetlaczu.
- Ekran LCD z cyframi o wysokości 7,5 mm.
- Hartowane wrzeciono z precyzyjnie docieranymi powierzchniami pomiarowymi z węglików spiekanych.
- Tuleja ze sprzęgłem ciernym i dźwignią ustalającą.
- Zestaw zawiera również baterię typu LR44, klucz kalibrujący, trzpień kontrolny i instrukcję.
Specyfikacja techniczna:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zakres pomiarowy | 75 - 100 mm |
| Dokładność pomiaru | 0,003 mm |
| Rozdzielczość | 0,001 mm |
| Wymiary opakowania | 46 mm x 165 mm x 305 mm |
| Ilość w opakowaniu | 1 sztuka |
| Kod produktu | LIM_272450404 |
Kalibracja mikrometru:
Dane techniczne
| Chwyt | 12 mm |
| Podziałka | 0,001 mm |
| Typ | zewnętrzny |
| Odczyt | elektroniczny |
| Zakres pomiaru | 75 - 100 mm |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.