Korba 44417 MT.130-AT+IR - ELESA+GANTER
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Właściwości i zastosowania:
Specjalna, żebrowana konstrukcja ramienia oraz właściwości technopolimeru, pozwalają na przenoszenie korbą dużych momentów obrotowych.
Materiał:
Wzmocniony włóknami szklanymi technopolimer na bazie poliamidu (PA), kolor czarny, wykończony na mat.
Wykonania standardowe:
Piasta stalowa, oksydowana na czarno, z otworem w tolerancji H9.
- MT-AT: z rękojeścią obrotową typ I.621+x z technopolimeru, niedemontowalna.
- MT-AT+IR: z rękojeścią obrotową, składaną typ IR.620 z technopolimeru.
Specyfikacja techniczna:


|
Parametr |
Wartość |
|---|---|
| R | 130 mm |
| dH9 | 14 mm |
| L | 162 mm |
| D | 39 mm |
| d1 | 34 mm |
| d2 | 26 mm |
| d3 | 25 mm |
| l | 35 mm |
| l1 | 14 mm |
| l2 | 43 mm |
| l3 | 49 mm |
| h | 30 mm |
| H | 65 mm |
| H1 | 34 mm |
| H3 | 49 mm |
| H4 | 18.5 mm |
| r | 20.5 mm |
| C# [Nm] |
350 |
| L# [J] |
45 |
| Waga | 330 g |
# Maksymalny moment skręcający (C) i odporność na uderzenia (L)
Dane techniczne
| Rękojeści | Rękjeść obrotowa, składana |
| Rodzaj montażu | otwór nieprzelotowy |
| Otwór [mm] | 14 |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.