Korba 44401 MT.130 A-14 - ELESA+GANTER
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Właściwości i zastosowanie:
Specjalna, żebrowana konstrukcja ramienia oraz właściwości technopolimeru, pozwalają na przenoszenie korbą dużych momentów obrotowych.
Materiał:
Wzmocniony włóknami szklanymi technopolimer na bazie poliamidu (PA), kolor czarny, wykończony na mat.
Samoprzylepna tarcza:
Aluminium anodowane.
Wykonania standardowe:
- MT.: z rękojeścią obrotową typ I.780+x z technopolimeru. Stalowa, czerniona piasta z otworem nieprzelotowym w tolerancji H9 lub z otworem przelotowym w tolerancji H7.
- MT-AS: z rękojeścią obrotową typ I.780+x z technopolimeru. Stalowa, czerniona piasta z otworem przelotowym, kwadratowym, wykonanym w tolerancji H9.
MT.50-AS otwór przelotowy, kwadratowy, wykonany w tolerancji H9, ze wzmocnieniem z mosiądzu.
- MT+IR: z rękojeścią obrotową, składaną IR.780. Stalowa, czerniona piasta z otworem nieprzelotowym w tolerancji H9 lub z otworem przelotowym w tolerancji H7.
Specyfikacja techniczna:


|
Parametr |
Wartość |
|---|---|
| R | 130 mm |
| dH7 | 14 mm |
| dH9 | - |
| L | 162 mm |
| D | 40 mm |
| d1 | 28 mm |
| d3 | 25 mm |
| l | 35 mm |
| l1 | 14 mm |
| l2 | 44 mm |
| l3 | 49 mm |
| h | - |
| H | 80 mm |
| H1 | 20 mm |
| H2 | 115 mm |
| m | M8 |
| C# [Nm] | 350 |
| L# [J] | 45 |
| Waga | 310 g |
# Maksymalny moment skręcający (C) i odporność na uderzenia (L)
Dane techniczne
| Rękojeści | Rękojeść obrotowa |
| Rodzaj montażu | otwór przelotowy |
| Otwór [mm] | 14 |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.