Korba 44213 MT.80-AT - ELESA+GANTER
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Właściwości i zastosowania:
Specjalna, żebrowana konstrukcja ramienia oraz właściwości technopolimeru, pozwalają na przenoszenie korbą dużych momentów obrotowych.
Materiał:
Wzmocniony włóknami szklanymi technopolimer na bazie poliamidu (PA), kolor czarny, wykończony na mat.
Wykonania standardowe:
Piasta stalowa, oksydowana na czarno, z otworem w tolerancji H9.
- MT-AT: z rękojeścią obrotową typ I.621+x z technopolimeru, niedemontowalna.
- MT-AT+IR: z rękojeścią obrotową, składaną typ IR.620 z technopolimeru.
Specyfikacja techniczna:


|
Parametr |
Wartość |
|---|---|
| R | 80 mm |
| dH9 | 10 mm |
| L | 106 mm |
| D | 30 mm |
| d1 | 24 mm |
| d2 | 18 mm |
| d3 | 17 mm |
| l | 26 mm |
| l1 | 11 mm |
| l2 | 31 mm |
| l3 | 37 mm |
| h | 25 mm |
| H | 60 mm |
| H1 | 23.5 mm |
| H2 | 99 mm |
| C# [Nm] | 200 |
| L# [J] | 15 |
| Waga | 118 g |
# Maksymalny moment skręcający (C) i odporność na uderzenia (L)
Dane techniczne
| Rękojeści | Rękojeść obrotowa |
| Rodzaj montażu | otwór nieprzelotowy |
| Otwór [mm] | 10 |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.