Korba 44113 MT.64-AT - ELESA+GANTER
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Właściwości i zastosowania:
Specjalna, żebrowana konstrukcja ramienia oraz właściwości technopolimeru, pozwalają na przenoszenie korbą dużych momentów obrotowych.
Materiał:
Wzmocniony włóknami szklanymi technopolimer na bazie poliamidu (PA), kolor czarny, wykończony na mat.
Wykonania standardowe:
Piasta stalowa, oksydowana na czarno, z otworem w tolerancji H9.
- MT-AT: z rękojeścią obrotową typ I.621+x z technopolimeru, niedemontowalna.
- MT-AT+IR: z rękojeścią obrotową, składaną typ IR.620 z technopolimeru.
Specyfikacja techniczna:


|
Parametr |
Wartość |
|---|---|
| R | 64 mm |
| dH9 | 8 mm |
| L | 89 mm |
| D | 26.5 mm |
| d1 | 20 mm |
| d2 | 15 mm |
| d3 | 16 mm |
| l | 22.5 mm |
| l1 | 9 mm |
| l2 | 25 mm |
| l3 | 31.5 mm |
| h | 20 mm |
| H | 45 mm |
| H1 | 17.5 mm |
| H2 | 78 mm |
| C# [Nm] | 120 |
| L# [J] | 11 |
| Waga | 82 g |
# Maksymalny moment skręcający (C) i odporność na uderzenia (L)









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.