Korba 44052 MT.50 AS-6x6 - ELESA+GANTER
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Właściwości i zastosowanie:
Specjalna, żebrowana konstrukcja ramienia oraz właściwości technopolimeru, pozwalają na przenoszenie korbą dużych momentów obrotowych.
Materiał:
Wzmocniony włóknami szklanymi technopolimer na bazie poliamidu (PA), kolor czarny, wykończony na mat.
Samoprzylepna tarcza:
Aluminium anodowane.
Wykonania standardowe:
- MT.: z rękojeścią obrotową typ I.780+x z technopolimeru. Stalowa, czerniona piasta z otworem nieprzelotowym w tolerancji H9 lub z otworem przelotowym w tolerancji H7.
- MT-AS: z rękojeścią obrotową typ I.780+x z technopolimeru. Stalowa, czerniona piasta z otworem przelotowym, kwadratowym, wykonanym w tolerancji H9.
MT.50-AS otwór przelotowy, kwadratowy, wykonany w tolerancji H9, ze wzmocnieniem z mosiądzu.
- MT+IR: z rękojeścią obrotową, składaną IR.780. Stalowa, czerniona piasta z otworem nieprzelotowym w tolerancji H9 lub z otworem przelotowym w tolerancji H7.
Specyfikacja techniczna:


|
Parametr |
Wartość |
|---|---|
| R | 50 mm |
| SH9 | 6 mm |
| L | 69 mm |
| D | 23 mm |
| d2 | - |
| d3 | 13 mm |
| l | 21 mm |
| l4 | 18 mm |
| H | 28 mm |
| H1 | 10 mm |
| H2 | 49 mm |
| m | - |
| C# [Nm] | 60 |
| L# [J] | 7 |
| Waga | 35 g |
# Maksymalny moment skręcający (C) i odporność na uderzenia (L)
Dane techniczne
| Rękojeści | Rękojeść obrotowa |
| Rodzaj montażu | otwór kwadratowy |
| Otwór [mm] | 6 |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.