Korba 210241-C4 EKH.100 A-12-C4 - ELESA+GANTER
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Właściwości i zastosowania:
Specjalna, żebrowana konstrukcja ramienia oraz właściwości technopolimeru, pozwalają na przenoszenie korbą dużych momentów obrotowych.
Materiał:
Wzmocniony włóknami szklanymi technopolimer na bazie poliamidu (PA), kolor szaro-czarny, wykończony na mat.
Zaślepka piasty:
- ECM.K: technopolimer wzmocniony włóknem szklanym na bazie poliamidu (PA), w jednym z kolorów Elecolors, wykończenie na mat, montaż na wcisk. W komplecie.
Dostępne także jako akcesoria sprzedawane oddzielnie (patrz tabela).
Wykonania standardowe:
Piasta stalowa, oksydowana na czarno, z otworem w tolerancji H7.
Rękojeść obrotowa I.621+x- z technopolimeru.
Akcesoria:
- GN 184 podkładka ustalająca osiowo ze stali oksydowanej na czarno.
- ECM.KZaślepka piasty ze wzmocnionego włóknem szklanym technopolimeru na bazie poliamidu (PA), w jednym z kolorów Elecolors, wykończona na mat, montaż na wcisk (patrz tabela).
Specyfikacja techniczna:


|
Parametr |
Wartość |
|---|---|
| R | 101 mm |
| dH7 | 12 mm |
| L | 131.5 mm |
| D | 30.5 mm |
| d1 | 24 mm |
| d3 | 23.5 mm |
| l | 52.5 mm |
| l1 | 10 mm |
| l2 | 33 mm |
| l3 | 17 mm |
| H | 65 mm |
| H1 | 81 mm |
| m | M8 |
| C# [Nm] |
200 |
| L# [J] |
27 |
| Waga | 231 g |
# Maksymalny moment skręcający (C) i odporność na uderzenia (L)
Dane techniczne
| Rękojeści | Rękojeść obrotowa |
| Rodzaj montażu | otwór nieprzelotowy |
| Otwór [mm] | 12 |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.