Koło ręczne z rękojeścią obrotową GN 924.7-200-K20-R-SR - ELESA+GANTER
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wykonania:
- Typ R: z rękojeścią składaną
Wykonania otworów:
- Wersja B: bez rowka wpustowego
- Wersja K: z rowkiem wpustowym
Ciśnieniowy odlew z aluminium
- Piasta obrabiana
- Wieniec toczony
- Powierzchnia pokryta żywicą epoksydową
- Kolor czarny, RAL 9005, wykończony na mat SW
- Kolor srebrny RAL 9006, wykończony na mat SR
-
Odchyłki bicia promieniowego i osiowego < 0.4
Rękojeść obrotowa, składana GN 798.3
- Tworzywo, technopolimer na bazie poliamidu
- Kolor czarny, wykończony na mat
Mechanizm powrotny
- Stal oksydowana na czarno
Specyfikacja techniczna:

|
Parametr |
Wartość |
|---|---|
| d1 | 200 mm |
| d2H7 | 20 mm |
| d3 | 23 mm |
| d4 | 42 mm |
| b | 27 mm |
| h | 4 mm |
| l1 | 24 mm |
| l2 | 53 mm |
| l3 | 87.5 mm |
| r | 80.5 mm |
| Ø Uchwytu | 25 mm |
| Zalecana podkładka pod śrubę z łbem stożkowym | GN 184-22 |
| Waga | 1035 g |
- (C) - Maksymalny moment skręcający
- (L) - Odporność na uderzenia
Dane techniczne
| Rękojeści | Rękjeść obrotowa, składana |
| Rodzaj montażu | otwór gładki z rowkiem wpustowym |
| Otwór [mm] | 20 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 200 |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.