Koło ręczne z rękojeścią obrotową GN 322.3-200-K20-R - ELESA+GANTER
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Rękojeść obrotowa w kołach ręcznych, w pozycji roboczej, jest zablokowana w gnieździe stożkowym.
Aby złożyć rękojeść należy ją odciągnąć w kierunku osiowym. Sprężyna blokuje rękojeść w obu pozycjach (złożonej i rozłożonej).
Wykonania:
- Typ R: z rękojeścią składaną
Wykonania otworów:
- Wersja B: bez rowka wpustowego
- Wersja K: z rowkiem wpustowym
- Aluminium
- Piasta obrabiana
- Wieniec toczony i polerowany
- Pozostałe powierzchnie piaskowane na mat
- Odchyłki bicia promieniowego i osiowego < 0.4
Rękojeści obrotowe, składane GN 798.3
- Tworzywo, technopolimer na bazie poliamidu
- Kolor czarny, wykończony na mat
Mechanizm powrotny
- Stal oksydowana na czarno
Specyfikacja techniczna:

|
Parametr |
Wartość |
|---|---|
| d1 | 200 mm |
| d2H7 | 20 mm |
| d3 | 42 mm |
| b | 25 mm |
| c | 7.5 |
| l1 | 24 mm |
| l2 | 52.5 mm |
| l3 | 85 mm |
| r | 84 mm |
| Ø Uchwytu | 25 mm |
| Waga | 949 g |
Dane techniczne
| Rękojeści | Rękjeść obrotowa, składana |
| Rodzaj montażu | otwór gładki z rowkiem wpustowym |
| Otwór [mm] | 20 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 200 |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.