Koło ręczne wieloramienne GN 924-140-B16-R-SR - ELESA+GANTER
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Koła ręczne, wieloramienne GN 924 wyróżniają się nowoczesnym wzornictwem.
Zdejmowana zaślepka z tworzywa zasłania elementy mocujące, takie jak: śruby, podkładki oraz czop wału.
Wykonania:
- Typ A: bez rękojeści
- Typ R: z rękojeścią obrotową
Wykonania otworów:
- Wersja B: bez rowka wpustowego
- Wersja K: z rowkiem wpustowym
Ciśnieniowy odlew z aluminium
- Piasta obrabiana
- Wieniec toczony
Powierzchnia pokryta żywicą epoksydową:
- Kolor czarny, RAL 9005, wykończony na mat SW
- Kolor srebrny RAL 9006, wykończony na mat SR
-
Odchyłki bicia promieniowego i osiowego < 0.4
Rękojeść obrotowa GN 798.2:
- Tworzywo, technopolimer na bazie poliamidu
- Kolor czarny, wykończony na mat
Specyfikacja techniczna:
|
Parametr |
Wartość |
|---|---|
| d1 | 140 mm |
| d2 H7 | 16 mm |
| d3 | 36 mm |
| d4 | 28.5 mm |
| b | 16.5 mm |
| h | 13 mm |
| l1 | 19 mm |
| l2 | 36.5 mm |
| l3 | 76.5 mm |
| r | 52 mm |
| Ø uchwytu | 24 mm |
| Zalecana podkładka po śrubę z łbem stożkowym | GN 184-25 |
| Waga | 450 g |
- (C) - Maksymalny moment skręcający
- (L) - Odporność na uderzenia
Dane techniczne
| Rękojeści | Rękojeść obrotowa |
| Rodzaj montażu | otwór gładki |
| Otwór [mm] | 16 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 140 |










Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.