Koło ręczne wieloramienne GN 228-A4-400-B24-D-GS - ELESA+GANTER
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Koła ręczne GN 228 z tłoczonej blachy stalowej lub stali nierdzewnej cechują się dużą wytrzymałością i odpornością na wstrząsy i uderzenia. Długość piasty l1 oraz średnica d3 są zgodne z DIN 950.
Wersja ze stali nierdzewnej jest odpowiednia do stosowania w środowiskach silnie korozyjnych ze względu na zastosowane materiały A4.
W rękojeściach obrotowych typu D, O-ringi minimalizują luz promieniowy, chronią łożysko uchwytu przed wnikaniem brudu i redukują hałas związany z wibracjami.
Wykonania otworów:
- Wersja B: bez rowka wpustowego
- Wersja K: z rowkiem wpustowym
- Wersja V: z otworem kwadratowym
Wykonania:
- Typ A: bez rękojeści
- Typ D: z rękojeścią obrotową (tylko stal nierdzewna A4)
Stal ST
- Powierzchnia pokryta żywicą epoksydową
- Kolor czarny, RAL 9005, wykończony na mat SW
- Wykonane ze stalowej blachy
- Piasta przyspawana
Stal nierdzewna AISI 316 L A4
- Powierzchnia piaskowana na mat GS
- Korpus koła ręcznego wykonany z tłoczonej blachy ze stali nierdzewnej
- Piasta przyspawana
Rękojeść obrotowa podobna do I.281
- Tworzywo, czarny duroplast, wykończenie błyszczące
- Piasta, stal nierdzewna AISI 316 L
- Gumowy O-ring NBR (perbunan®)
Specyfikacja techniczna:

|
Parametr |
Wartość |
|---|---|
| d1 | 400 mm |
| d2h9 | 24 mm |
| s H11 | - |
| b | 65 mm |
| d3 | 65 mm |
| l1 | 38 mm |
| l2 | 82 mm |
| l3 | 90 mm |
| r | 179 mm |
| Ø Uchwytu | 28 mm |
| Ilość ramion | 5 mm |
| Grubość ścianki | 3 mm |
| Waga | 4397 g |
Dane techniczne
| Rękojeści | Rękojeść obrotowa |
| Rodzaj montażu | otwór gładki |
| Otwór [mm] | 24 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 400 |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.