Koło ręczne wieloramienne 78620-R VRTP.125+I-A8 - ELESA+GANTER
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Materiał:
Wysokoudarowy technopolimer na bazie polipropylenu (PP), kolor czarny, wykończony na mat.
Zaślepka:
- Samoprzylepna tarcza z anodowanego aluminium.
- VRTP.375: zaślepka z technopolimeru na bazie poliestru (PBT), kolor szary RAL 7035, wykończona na połysk. Dostarczana w komplecie, montowana na wcisk, zdejmowana przez nacisk na zewnętrzną krawędź (oryginalne wzornictwo ELESA).
Wykonania standardowe:
Wtopka stalowa, oksydowana na czarno, z otworem rozwiercanym standardowo w tolerancji H7.
- VRTP.: bez rękojeści.
- VRTP+I: z rękojeścią obrotową typ I.621+x z technopolimeru.
- VRTP+IEL: z rękojeścią obrotową typ IEL+x SOFT z technopolimeru, pokrytego miękkim w dotyku elastomerem (TPE).
- VRTP+IR: z rękojeścią obrotową, składaną typ IR.620 z technopolimeru.
- K: indeks na końcu kodu i oznaczenia dla wykonania z otworem z rowkiem wpustowym zgodnie z DIN 6885/1, w tolerancji P9.
Specyfikacja techniczna:


|
Parametr |
Wartość |
|---|---|
| D | 125 mm |
| dh7 | 8 mm |
| L | 44 mm |
| B | 22 mm |
| d1 | 22 mm |
| d2 | 20 mm |
| d3 | 26 mm |
| d4 | 31 mm |
| h | 22 mm |
| H | 65 mm |
| m | M8 |
| R | 48 |
| C# [Nm] | 94 |
| t | - |
| b | - |
| L# [J] | 10 |
| Waga | 250 g |
(C) - Maksymalny moment skręcający
(L) - Odporność na uderzenia
Dane techniczne
| Rękojeści | Rękojeść obrotowa |
| Rodzaj montażu | otwór gładki |
| Otwór [mm] | 8 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 125 |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.