Koło ręczne pełne GN 327-200-K14-D-1 - ELESA+GANTER
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
Koła ręczne pełne bezpieczne GN 327 spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa pracy. Jako elementy napędu ręcznego, są instalowane wraz z kołnierzem do obudowy urządzenia w stanie wysprzęglonym.
Zasprzęglenie odbywa się poprzez odciągnięcie koła w kierunku osiowym, a po zakończeniu manewrowania kołem, wysprzęgla się ono automatycznie.
Montaż kołnierza na łożysku wałka umożliwia tulejka łożyskowa (wykonanie nr 1), która jest suchym łożyskiem ślizgowym (uszczelka DU). Standardowo jednak wałek wyposażony jest w osobne łożysko a tulejka łożyskowa służy jedynie do centrowania kołnierza łożyska, podczas montażu.
Po przygotowaniu odpowiedniego gniazda w obudowie maszyny, do centrowania może służyć także pierścień centrujący (wykonanie z numerem identyfikacyjnym 2). W takim przypadku eliminujemy tulejkę łożyskową, a co za tym idzie, zmniejszamy opory tarcia i wydzielanie się ciepła.
Wykonania:
- Typ A: bez rękojeści
- Typ D: z rękojeścią obrotową
Nr identyfikacyjny:
- Wykonanie 1: z tulejką łożyskową
- Wykonanie 2: z pierścieniem centrującym
Korpus koła:
- Aluminium
- Wieniec toczony i polerowany
Elementy sprzęgła:
- Stal azotowana
- Powierzchnie robocze szlifowane, względnie pokryte warstwą PTFE
- Kołnierz łożyskowy oksydowany na czarno
Rękojeść obrotowa GN 598:
- Tworzywo, technopolimer, kolor czarny, wykończony na mat
- Trzpień, stal ocynkowana, pasywacja niebieska
Specyfikacja techniczna:

|
Parametr |
Wartość |
|---|---|
| d1 | 200 mm |
| d2 H7 | K 14 mm |
| b | 20.5 mm |
| l1 | 68 mm |
| l2 | 82.5 mm |
| r | 89 mm |
| Ø Uchwytu | 26 mm |
| Waga | 2151 g |
Dane techniczne
| Rękojeści | Rękojeść obrotowa |
| Rodzaj montażu | otwór gładki z rowkiem wpustowym |
| Otwór [mm] | 14 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 200 |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.