Koło ręczne pełne 73778 VDN.250 FP+I+ST22 - ELESA+GANTER
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Materiał:
Duroplast na bazie fenolu (PF) o dużej wytrzymałości, dodatkowo wzmocniony. Kolor czarny, wykończony na połysk.
Pierścień:
Aluminium anodowane na mat.
(oryginalne wzornictwo ELESA - Reg. U.S. Pat. & TM Off.)
Wykonania standardowe:
Zestaw sprzęgłowy zasprzęgany "przy odciągnięciu" GN 000.5 z powierzchniami roboczymi ze stali hartowanej, szlifowanej, łożyskowanie igiełkowe, otwór z rowkiem wpustowym zgodny z DIN 6885/2 w tolerancji P9.
Rękojeść obrotowa I.301+x z duroplastu.
Ergonomia:
Specjalnie wyprofilowany wieniec z wypustami od spodu, ułatwia chwytanie i manewrowanie kołem.
Instrukcja użytkowania:
Zgodnie z zasadami bezpieczeństwa koło ręczne, pełne, bezpieczne w pozycji spoczynku jest wysprzęglone. Zasprzęglenie następuje przez jego odciągnięcie. Przy odciągnięciu w kierunku osiowym zazębiają się dwa wielokarby, co powoduje sprzęgnięcie koła z wałem. Po wykonaniu operacji koło powraca automatycznie do pozycji spoczynku (wysprzęglenia).
Wykonania specjalne na życzenie:
Koła mogą być dostarczone w wersji ze sprzęgłem, zasprzęglanym poprzez pchnięcie. W takim przypadku elementy blokujące sprzęgają się, kiedy koło jest pchnięte w kierunku osiowym. Zamontowanie zestawu sprzęgłowego w odwrotny sposób, odwraca jego zasadę działania.
Specyfikacja techniczna:



|
Parametr |
Wartość |
|---|---|
| D | 249 mm |
| d2 H7 | 22 mm |
| L | 82 mm |
| B | 36 mm |
| d3 | 46 mm |
| d4 max |
30 mm |
| d6 | 41-0,05 mm |
| l1 | 54 mm |
| l2 ±0.2 | 28 mm |
| l3 | 13 mm |
| H | 90 mm |
| m | M10 |
| R | 106 mm |
| wmin | 4 mm |
| t | 23.7 mm |
| b | 6 mm |
| Waga | 1670 g |
# Maksymalny moment skręcający (C) i odporność na uderzenia (L)
Dane techniczne
| Rękojeści | Rękojeść obrotowa |
| Rodzaj montażu | otwór gładki z rowkiem wpustowym |
| Otwór [mm] | 22 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 249 |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.