Koło ręczne pełne 170505 VDT.125 A-12 - ELESA+GANTER
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Materiał:
Wzmocniony włóknami szklanymi technopolimer na bazie poliamidu (PA), kolor czarny, wykończony na mat.Aluminium anodowane na mat.
(oryginalne wzornictwo ELESA - Reg. U.S. Pat.& TM Off.)
Wykonania standardowe:
Wtopka stalowa, oksydowana na czarno, z otworem rozwiercanym standardowo w tolerancji H7.
- VDT: bez rękojeści.
- VDT+I: z rękojeścią obrotową typ I.621+x z technopolimeru.
- VDT+IR: z rękojeścią obrotową, składaną typ IR.620 z technopolimeru.
- K: indeks na końcu kodu i oznaczenia dla wykonania z otworem z rowkiem wpustowym zgodnie z DIN 6885/1, w tolerancji P9, przykładowy kod i oznaczenie: 170307-K VDT.100 A-10-
Ergonomia:
Specjalnie wyprofilowany wieniec z wypustami od spodu, ułatwia chwytanie i manewrowanie kołem.
Specyfikacja techniczna:

|
Parametr |
Wartość |
|---|---|
| D | 125 mm |
| dH7 | 12 mm |
| L | 57 mm |
| B | 24 mm |
| d1 | 26 mm |
| d2 | 24 mm |
| d3 | 28 mm |
| d4 | 36 mm |
| d5 | 31 mm |
| d6 | 70 mm |
| h | 27 mm |
| h1 | 7 mm |
| t | - |
| C# [Nm] | 200 |
| b | - |
| L [J] | 23 |
| Waga | 285 g |
# Maksymalny moment skręcający (C) i odporność na uderzenia (L)
Dane techniczne
| Rękojeści | Bez rękojeści |
| Rodzaj montażu | otwór gładki |
| Otwór [mm] | 12 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 125 |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.