Koło ręczne łożyskowane igiełkowo | bezpieczne GN 322.7-200-B20-R - ELESA+GANTER
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Koła ręczne z rękojeścią składaną bezpieczną są szczególnie przydatne w aplikacjach, w których rękojeść po zakończeniu pracy nie może pozostawać w pozycji roboczej. Rękojeść należy rozłożyć, a następnie wepchnąć w gniazdo pokonując siłę sprężyny powrotnej. Przykładając siłę do rękojeści w kierunku osiowym, możemy swobodnie obracać kołem. Rękojeść w trakcie pracy obraca się swobodnie. Po puszczeniu rękojeści siła sprężyny wepchnie ją z powrotem w pozycję złożoną.
- Typ R: z rękojeścią składaną
Wersje:
- Wersja B: bez rowka wpustowego
- Wersja K: z rowkiem wpustowym
- Aluminium
- Piasta obrabiana
- Wieniec toczony
- Odchyłki bicia promieniowego i osiowego < 0.4
- Pozostałe powierzchnie piaskowane na mat
Rękojeść obrotowa GN 798.7
- Tworzywo, technopolimer na bazie poliamidu
- Kolor czarny, wykończony na mat
Mechanizm powrotny
- Stal oksydowana na czarno
Specyfikacja techniczna:

|
Parametr |
Wartość |
|---|---|
| d1 | 200 mm |
| d2H7 | 20 mm |
| d3 | 42 mm |
| b | 25 mm |
| c | 8.5 mm |
| l1 | 24 mm |
| l2 | 52.5 mm |
| l3 | 86.5 mm |
| r | 84 mm |
| Ø Uchwytu | 25 mm |
| Waga | 945 g |
Dane techniczne
| Rękojeści | Rękojeść obrotowa, składana, bezpieczna |
| Rodzaj montażu | otwór gładki |
| Otwór [mm] | 20 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 200 |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.