Koło ręczne jednoramienne 204711-C5 EMW.350+IR-A-20-C5 - ELESA+GANTER
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Materiał:
Wzmocniony włóknami szklanymi wysokoudarowy technopolimer na bazie polipropylenu (PP). Kolor czarny, wykończony na mat.
- ECB.Itechnopolimer na bazie poliestru (PBT) w kolorach Elecolors, wykończenie na połysk, mocowanie przez wcisk, zdejmowana przez nacisk na jedną z krawędzi (oryginalna konstrukcja Elesa). W komplecie.
Dostępne także jako akcesoria sprzedawane oddzielnie (patrz tabela).
Wtopka stalowa, oksydowana na czarno, z otworem rozwiercanym standardowo w tolerancji H7.
- EMW+IEL: z rękojeścią obrotową typ IEL+x SOFT z technopolimeru, pokrytego miękkim w dotyku elastomerem (TPE).
- EMW+IR: z rękojeścią obrotową, składaną typ IR.620 z technopolimeru.
Wykonania specjalne na życzenie:
Piasty z otworem i rowkiem wpustowym zgodne z DIN 6885/1 w tolerancji P9.
Aby zamówić koło z wykonanym rowkiem wpustowym, do oznaczenia oraz kodu należy dodać indeks -K (np. 204611-K- EMW.350+IEL A-20-K).
Dla odpowiednich ilości: wykonania z mechanizmem blokującym i zamkiem, opatentowane przez Elesa.
Specyfikacja techniczna:

|
Parametr |
Wartość |
|---|---|
| D | 350 mm |
| dH7 | 20 mm |
| L | 82 mm |
| B | 38 mm |
| d1 | 35 mm |
| d2 | 33 mm |
| d4 | 82 mm |
| d5 | 70 mm |
| l | 19 mm |
| l1 | 25 mm |
| h | 38 mm |
| h1 | 14 mm |
| H | 90 mm |
| R | 148 mm |
| C# [Nm] |
380 |
| L# [J] |
14 |
| Waga | 1240 g |
# Maksymalny moment skręcający (C) i odporność na uderzenia (L)
Dane techniczne
| Rękojeści | Rękojeść obrotowa |
| Rodzaj montażu | otwór gładki |
| Otwór [mm] | 20 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 350 |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.