Kątownik stalowy ze stopką 50 x 40 mm | klasa 2 - INSIZE 4793-502
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Kątownik stalowy ze stopką w rozmiarze 50 x 40 mm.
- Przymiar kątowy hartowany wykonany ze stali nierdzewnej wg normy DIN375/2 ( druga klasa dokładności).
- Przekrój: 15 x 4 mm.
- Tabela tolerancji kątowników warsztatowych wg. DIN 875.
Specyfikacja techniczna:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wymiary (L x W) | 50 x 40 mm |
| Tolerancja prostopadłości wewnętrzna (α) | 24 µm |
| Tolerancja prostopadłości zewnętrzna (β) | 25 µm |
| C | 15 mm |
| D | 15 mm |
| H | 4 mm |
| E | 13 mm |
Dane techniczne
| Klasa dokładności | 2 |
| Typ | płaski |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.