Kamień szlifierski | ściernica płaska typ 1 | CRYSTALBOND ze spoiwem szklanokrystalicznym - 350 x 40 x 51 mm | 99A 60K - ANDRE 613204
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wartości i zastosowanie:
- Ściernica płaska (Typ 1) ze spoiwem szklanokrystalicznym CRYSTALBOND.
- Materiał: elektrokorund szlachetny.
- Do precyzyjnego szlifowania materiałów konstrukcyjnych, trudnoobrabialnych i o wysokiej twardości.
- Zapewnia wysoką jakość obrabianej powierzchni.
Obrabiane materiały:
- stal nierdzewna
- stal kwasoodporna
- stal stopowa
- wysokostopowa
- hartowana
Dane techniczne:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| D | 350 mm |
| T | 40 mm |
| H | 51 mm |
| Prędkość | 35 m/s |
| Charakterystyka | 99A60K7VHE |
| Kod produktu | 613204 |
Narzędzia ścierne - informacje techniczne wg ANDRE
Dane techniczne
| Kolor | biały (szlachetny) |
| Ziarnistość | średnia |
| Średnica wewnętrzna | 51 mm |
| Średnica zewnętrzna | 350 mm |










Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.