Gwintownik ręczny do gwintu rurowego walcowego | G-3/8" | KOMPLET 2 szt. | DIN-5157 | HRC40 | HSSE-PM | TC - FANAR (A4-225D51-3129)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Właściwości:
- Gwintownik do gwintów rurowych walcowych G, DIN-ISO 228.
- Przeznaczony do obróbki stali ulepszonych cieplnie do 42 HRC oraz kalibrowania.
- Powłoka TC zapewnia jednorodną strukturę tarcia oraz odporność na pękanie.
- Wykonany ze stali proszkowej szybkotnącej z zawartością kobaltu (PM HSS-E).
- Gwintownik świetnie sprawdzą się z oprawkami OGK.
Zastosowanie:

- stale i staliwa,
Specyfikacja techniczna:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kierunek gwintu | prawy |
| G | G-3/8" |
| ⌀d1 | 16,662 |
| 1"/P | 19 |
| P | 1,337 |
| l1 | 70 mm |
| l2 | 22 mm |
| ⌀d2 | 12,0 mm |
| a | 9,0 mm |
| Średnica otworu | 15,25 mm |
Sprawdź naszą aplikację do gwintów metrycznych.
Dane techniczne
| Gwint | G3/8 |
| Norma | DIN 5157 |
| Materiał wykonania | HSS-E PM |
| Pokrycie | TiCN (węgloazotek tytanu) |
| Typ | rurowy walcowy |
| Otwór | przelotowy i nieprzelotowy |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.