Gwintownik ręczny do gwintu metrycznego zwykłego | M7 | komplet 3 szt. | DIN 529 | INOX | HSS - FANAR A1-130001-0070
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Właściwości i zastosowanie:
- Komplet gwintowników do gwintów metrycznych M7.
- Wykonany ze stali szybkotnącej HSS
- Tolerancja: ISO2 (6H)
- ISO-529
Obrabiane materiały:

- P1.2-P1.3
Dane techniczne:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kierunek gwintu | prawy |
| ⌀d1 | M7 |
| P | 1,00 mm |
| l1 | 66 mm |
| l2 | 19 mm |
| l3 | 29 mm |
| ⌀d2 | 7,0 mm |
| a | 5,5 mm |
| Średnica otworu | 5,5 mm |
Dane techniczne
| Gwint | M7 |
| Materiał wykonania | HSS |
| Typ | metryczny zwykły |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.